Příspěvky na rok 2010 – 1. a zároveň (asi) poslední kolo

A je to tu zase. Zase začátek roku, zase se blíží konec platnosti členství v ČHS, které všem držitelům průkazu vyprší koncem ledna.

Kdo tedy

1) Chce přispět na údržbu lezeckých terénů, kterou ČHS zajišťuje.

2) Chce lézt tam, kde se díky ČHS může lézt, a tedy i přispět na to, aby to ČHS dále vyjednával.

3) Chce přispět na vytváření metodiky a jiných užitečných informací okolo lezení, které ČHS zajišťuje.

4) Chce zvýšit sílu členské základny a tím zvýšit jednací sílu ČHS, aby mohl dále činit výše uvedeným způsobem a získal i více peněz na svou činnost z veřejných zdrojů.

5) Ale především chce být členem party našeho punkového oddílu, složeného z řady skvělých individuí (rozuměj osob jedinečných), a díky tomu prožít nekonečný sled nezapomenutelných zážitků (a to v jakémkoli smyslu),

má možnost se zúčastnit prvního kola výběru příspěvků jak pro členství v ČHS, tak do naší oddílové kasičky, které opět zajišťuje dredaté individum (neboli Slaboch) v (H)ÚDY sportu (případně zaskočí jiné individum (rozuměj osoba jedinečná) v krámě). Příspěvky pro tento rok jsou:

ročníky 1991 a mladší: 100 Kč (ČHS) + 100 Kč (Oddíl)

ročníky 1951-1990: 400 Kč (ČHS) + 100 Kč (Oddíl)

ročníky 1950 a starší: 0 Kč (ČHS) + 100 Kč (Oddíl)

Noví členové (s dobrozdáním některého z instruktorů), případně ti, kdo už kdysi členy ČHS byli, ale loni ne, navíc platí registrační poplatek 50 Kč a vypisují registrační formulář.

Objednávka 1. kola bude uzavřena cca v týdnu, kdy končí leden. Den je zcela závislý na libovůli výběrčího. Jestli bude nějaké kolo druhé, nikdo neví. Pokud bude zpozdilých zájemců více a svým šarmem výběrčího okouzlí, aby ho zajistil, tak se konat bude.

Průkazky budou poté k vyzvednutí v (H)ÚDY. Kdo nemá možnost dojít si obojí vyřídit osobně, domluvte se telefonicky, jak to spáchat.

Hlaste případný zájem o pojištění ČHS. Pokud se sejde víc zájemců, zašle se hromadná objednávka spolu s členskými příspěvky.

Zároveň, prosím, zapište při předání své nacionále do seznamu členů, což jsou údaje, jak pro Vodníky, který nám dává penízky na různé užitečné věcičky, které máme v oddílové půjčovně, tak pro ČHS, který nám poskytuje výše uvedené.

za slabochodoudlebí „dobrovolný“ výbor děkuje

Kočka

Zanechte komentář