Zpráva obci lezecké všeliké (táborského typu)

Jelikož stav věcí je už nějakou dobu ve stagnující nehybnosti, bez vývoje, smyslu a obsahu … to všechno pro můj nezájem, neochotu a nechuť v čemkoli hromadným se angažovati, rozhodl jsem se zanechati té hry, při níž se oficielně nechávám coby předseda titulovati.

Jest několik možností:

1) Zvolit jiný subjekt a hrát si dál na anarchii (ačkoli anarchie pod hlavičkou jakési organizace je blbost).

2) Nastolit anarchii a rozpustit oddíl na členstvo individuální – ať pouze osoby k tomu pověřené dál cvičí nové lezce tomuto umění …

3) Najít kohosi, kdo bude opravdu a s láskou a nezištně funkci předsedy konati …

Nuže, to je námět ku přemýšlení!

Z výše napsaného textu vyplývá, že již nejsem schopen a ne zcela úplně ochoten tuto „funkci“ i nadále vykonávati. Zkrátka, zhruba 15. května, na slanění prvním u Mamuta (termínem možno pošupovati) proběhne, nebo neproběhne, hlasování kýho výra se toho zhostí. A když se nezhostí, mělo se to tak státi a události se vyvinou (samo s) pádem.

Mějte se křásně, s veškerou úctou

Honza D.-S.

3 komentáře k článku “Zpráva obci lezecké všeliké (táborského typu)”

 1. Vojta Pražma říká:

  Pravdou je, že už dlouho jsem krom pravidelných slanění a občasných setkání za účelem oprášení nějakého šutru oddíl na vlastní kůži nepocítil. Vlastně asi od té doby, co jsem si kdysi dáávno dělal za vedení Jirky a Marka první průkazku ČHS a co nám vytopili školáci stěnu, tak jsem se s málokým potkal.
  Když jsem byl v Anglicku, tak jsem byl členem lokálního horoklubu a ten byl o poznání hmatatelněji aktivnější.
  První slanění jest dobrým návrhem, ale možná setkání se v některé z Táborských náleven (preferably nekuřáckých), kterou by jsme k tomuto účelu cíleně rezervovali, by nebylo od věci a bylo by bezva, kdyby se nastolil nový směr a řád.
  A taky by to chtělo asi oživit klubové stránky, aby se z prosté informační cedule stala komunikačním uzlem…

 2. Doudlo říká:

  … nerozumím, proč jsem to byl asi psal? Znovu a zkrátka: ROZMYSLETE v hlavách svých KOHO předsedou ZVOLITI …
  (apropó … klubové stránky tvoříme všichni, si, nuže oživme se 🙂 anóbrž potkávejme se na skalách a vytvářejme uzle komunikační osobního typu, nikoli virtuálního, je to lepší …)

 3. Štochejle.cz » Archiv » “1.” slanění 14. května říká:

  […] oznámení mé, které proběhlo zde, bez odezvy zůstalo, nebo zcela nepochopeno bylo, ale u vědomí toho, že všichni na Štochejle […]

Zanechte komentář