Informace tak ňák okolo kol

Nazdar opicové a opicovice. Mám tu dvě informace:

 

1) příští týden konečně posílám druhý kolo průkazek a věřte, že je to poslední. Agendu jsem přehodil na Elišku, takže se to snad povede.  Uvidíme…….

 

2) Matračky z Harrahovky jsem sbalil a dal je do krámu. Překáželi a nebyly kam dát. Jsem domluvenej, že až se stluče bedna, můžeme si je tam dát. Takže teď už to záleží jenom na tom kdy se domluvíme a uplácáme budlik.

To je při středě asi tak vše a teď zpátky do klece………

 

Pic jak pavián   Slabouch

12 komentářů k článku “Informace tak ňák okolo kol”

 1. Pitrs říká:

  Tak dej vedet, kdy budes tlouct a ja priletim 🙂

 2. slaboch říká:

  tak si koukej zapakovat jégrovky a ať už jsi tady. Mongolit můžeš i u nás v údolí a ne že si zvykneš prohánět hnědý prdelky při zapadajícím slunci po pláži. Zpátky ke škopku a pořádně drhnout….Holomku

 3. Žába říká:

  Pane Slaby, jelikož guru Bakalu vodvlal zjišťovat jestli fakt v Číně jedí psy, tak sem byl pověřen stlučenim bedny. Matroš sem ňákej dostal, tak jen bych potřeboval poslat rozměry a představu jak….

 4. slabouch říká:

  nazdar Pane Žabí, pan doudleb taky něco plánuje a rozměry jsem mu napsal a už si je nepamatuju tak musíme ujednotit postup a postlučem to do lupy a’t je to fertik. Ja?

 5. baky říká:

  jen jsem chtel pozdravit holotstvo a omluvit se za nedodržení termínu planovane výstavby monstřrus bednaris a tim i za vznikle nepokoje v našich hřadách slibuji dnes nade vsemi jako jiskra jasna ze toho bohda nebude aby se snad tato šituácie opakovala. samorzejme sem rad ze jsem se s toho vyvlik to je nad slunceš jasne s pozzdravem žlutý pes

 6. Patrik říká:

  Tož vytvoř dach nad boulderfotrem nezbytným,at nebeneřádstvo mokrý rypák svůj, nestrčí do lože suchého táborských holot….

 7. J.A.K říká:

  Vás dva z větve sklepati museli nyní či dvířka cely pootevřená zůstala, jinak si situaci nastalou vysvětliti nedovedu.
  Vy Holoto jazyk mateřský prznící….

 8. baky říká:

  prc… vsio vcetne vseho rda jsem te slisela pana kojota zloučocikánopanelákoidna uz tam mate taky ten intarrnat to se divim zevam ho neukradli i s jazič nebo kem.

 9. baky říká:

  jinak stim rufodachoidnem bych to vydel in gutacionen kdyz fona sežene 3000 000 000 euro tak s kralovskym potesenim te za pade na hod, vemu na brigadu pán Patrik

 10. jaky říká:

  ps. a možná Sprzníme i tebeJ.A.K u TAK a majzla si de j a\ nezofej mam rad hovézí po středolužnicku

 11. J.A.K říká:

  Ty ses nám nějako roohnil švarný jinochu. Těžko tvé mluvě porozuměti, neb mysl tvá musí býti čímsi zastřena, avšak v hloubce tvé duše cítím dobrotu a lidské teplo. Budiž ti tedy odpuštěno za slova velepodivná, jež na vůkolný svět se plazí jako hadi z děr.

 12. maty říká:

  zdravim vás fšecky holoto táborskejch a okolo ze vsí téže… toť jaxe patří všeho
  s pozdravem vám buď maty de pejrak

Zanechte komentář