Čas trhnout oponou

prvni nahozeni Milí Popolehávači (-čky nevyjímaje), tak se nám to nějak podařilo dokopat do použitelného stavu a nastal čas prvního nahození chytů. Tudíž kdo má chuť postavit si svůj vlastní boulder, nechť neváhá v pátek od 17.00 a v sobotu od rána přijít do Oka Hurikánu. Komu se nechce nic stavět a chce si jen zalézt, nechť přikvačí taktéž. A kdo chce jen pokecat a podívat se na naší noční můru, tak ať taky neváhá.

My prostě na konci ledna trhneme oponou.

 prvni nahozeni

 

 

P.s. Jelikož čas ještě nenazrál totálnímu otevření, tak ostatní prostory dáváme zatím na RP (RealPunk). Nicméně záchod bude, teplo, světlo taky a nějaké to občerstvení taky připravíme.

My se těšíme a zatim Pic jak Sviňa

7 komentářů k článku “Čas trhnout oponou”

 1. Stoupa říká:

  Nádheta,určitě se zajedem podívat.

 2. Stoupa říká:

  Nádhera:-)

 3. Kočka říká:

  ehm, já vím, že je to jaksi … ehm … hnído-pišské … ale jaksi … nějak není úplně jasné, o který pátek a sobotu jde … něvádž-po tudleten pátek je 24.1. a ten další 31.1. … nebo máme přijít tuten pátek a sobotu a příští týden i ve čtvrtek? anebo si se fakt jen překouk? jódledlííí!

 4. slabouch říká:

  Zaskočilo mě, že má leden 31. Tož tedy poslední pátek v lednu a první sobota v únoru. Tak 😉

 5. Patrik říká:

  Tak doufám že dorazím…a pár hovad s sebou dovezu.Předpokládám dostatek chytů,mraky alko-moru,plné koryto žrádla…já vím sudy budou otevřeny a pár lehkých žen k obžerstvení pohozeno bude, než nám hlavy dřinou naplněnou i tma se počítá,vyhasnou.

 6. slabouch říká:

  takhle mluví táta od rodiny?

  že se ku.va nestydíš!!!!

 7. Patrik říká:

  Jako že by se shluk lehkých žen mohl urazit….tak to myslíš že jo….hm to je fakt. Chuděry….

Zanechte komentář