Taky dost, žes nás táto vyvez…..ZOO vrací úder

harryposer.JPGJe úterý 31.7.
Dostávám svůj první velký životní úkol.
ÚNÉST SPIDERPIGA.

V centrále dostávám dva dopisy a plnou nálož odjištěných gumových medvídků.Přiznávám jsem trošku nervózní,ale to ze mne spadne až dorazím na místo činu.Ještě modlidba před Hudy bohem a již sedám do svého Šárce tak známého vozu.Cesta stojí za úplný lejno,kolona až do ČB.Ukrutným manévrem,ve stylu Jamese Bondese,předjíždím dvě zaparkovaná auta.Čimž si zvyšuji mínusové sebevědomí.
Jsem na místě,parkoviště Hudy v ČB.Vydýchávám,snižuji tep srovnatelný s ještěrkou.Vcházím do obchodu bez lidí,vítá mě svým úsměvem red Sonja (ještě netuší jaké drama se odehraje během příštích vteřin).Dělá,že má hodně práce na monitoru.Pozor,přichází ke mě(že bych byl již předem odhalen??),ne.Otázka zní co si přejete?Kdyby věděla.Odpovídám svou naučenou větou,jen se dívám(často používám v obchodech).Odchází zpět za pokladnu,přichází moje chvíle.

Vrhám se pod schody,jejky je tu pes.Po krátkem boji ho srážím k zemi.Z bedýnky osvobozuji zuboženého spiderpiga.Něžně jej svírám do podpaždí,na laskání není čas.Volným krokem odcházím z prodejny,red Sonja říká nashledanou,odpovídám taktéž.Vrhá zrak do mého podpaždí,její oči se nebezpečně vyvalují a ústa šeptají hrůzou Pane co to prasátko??Nereaguji,odcházím.Sedám do auta,startuji,ještě není vyhráno.

Vjíždím do průjezdu,red Sonja nastavuje všanc své tělo a stojí pevně uprostřed průjezdu.Zvyšuji rychlost na pět,ano pět kilometrů v hodině.Stojí,red Sonja stojí,musí spiderpiga velmi milovat.Dupu na brzdy,ještě že mám posilovače,stojím pár milimetrů od red Sonji.Obíhá svůdně vozidlo,otevírá dveře k spolujezdci asi ujede se mnou a spiderpigem,letí mi hlavou.James Bondes hadr,red Sonja bude mou.Oůůůůů,chyba.Okrádá mě o ukradeného spiderpiga,ještě ji dávám první dopis jehož znění je:  Mám v kapse gumové medvídky a neváhám je použít!!Neleká se,je statečná.Odchází zpět do bezpečí prodejny,zjevně šťastná.

Parkuji zpět auto,vcházím do prodejny.Podávám red Sonji odjištěné gumové medvídky,neváhá roztrhává je na správné straně.Čimž zneškodnila rozbušku,jsem ztracen.Sám bez zbraně na cizím území.Red Sonja mi vzala svou statečností srdce.Ano zamiloval jsem se.
Zahajuji vyjednávání o azyl pro spiderpiga na Tá území. Jsem zdatný vyjednávač,neb spiderpig šťastně opouští ČB. Skotačí v kufru auta jako když byl malé spiderpig štěně.
Cesta zpět je již bez vážnějších problémů,zpíváme si pigi písničky.

 Agent pro tajné operace LepTo

 ranni_budicek.JPG

3 komentáře k článku “Taky dost, žes nás táto vyvez…..ZOO vrací úder”

  1. Sarca Parca říká:

    ..tak takhle to přesně bylo. Výstižně napsaný článek, to by bylo na knihu, což? I náš šéf uznale pokývl hlavou a zamumlal velké šéfské HMM. Zdravíme agenta. Jo a že je ten náš Fanouš ale fotogenický prasátko 🙂

  2. Mára říká:

    Mumlám taky jedno velké šéfské HMMM. Jináč Fanouš dostal čepici a je k vidění nad pultem v houpací síti s polštářky. Je to nejlepší místo v krámě, taky jsem tam před prasátkem občas lehával.

  3. fakir říká:

    Agent děkuje za pozdravení.Ještě se musíte hodně učit,ale jinak jste fajn.

Zanechte komentář