1.kolo !!!!!!9. 2. posílám !!!!!

Takže do pondělka nejdýl noste peňouze na 1. kolo – další březen

Zároveň potřebujeme adresy pro vodníky. Když se na ně vykašlem, vykašlou se oni na nás.

Je třeba to konce února poskládat !!!!!!!!!!!  V krámě je papír a tam se to zavádí do A….

 

Slabouch a kol.                       

……..

Jelikož je začátek roku, blíží se konec platnosti členství v ČHS, které všem držitelům průkazu vyprší koncem ledna. Kdo se tedy z jakýchkoli důvodů chystá prodloužit si členství, či se dokonce stát členem novým, má možnost se zúčastnit prvního kola výběru příspěvků, které zajišťuje dredaté individum v (H)ÚDY sportu (případně zaskočí jiné individum (rozuměj osoba jedinečná) v krámě). Příspěvky ČHS pro tento rok jsou:

ročníky 1990 a mladší: 100 Kč + 100 Kč (Oddílové příspěvky se taky nemění:)

ročníky 1950-1989: 400 Kč + 100 Kč (Oddílové příspěvky se taky nemění:)

ročníky 1949 a starší: 0 Kč + 100 Kč (Oddílové příspěvky se taky nemění:)

Noví členové (s dobrozdáním některého z instruktorů), případně ti, kteří chtějí členství obnovit a nezaplatili příspěvky loni ani předloni, navíc platí registrační poplatek 50 Kč a vypisují registrační formulář.

Objednávka 1. kola bude uzavřena v týdnu, kdy končí leden. Den je zcela závislý na libovůli výběrčího. Okamžitě pak začíná běžet kolo druhé, které bude ukončeno koncem března. V případě nutnosti bude vypsáno ještě kolo třetí.

Průkazky budou poté k vyzvednutí v (H)ÚDY. Kdo nemá možnost dojít si obojí vyřídit osobně, domluvte se telefonicky, jak to spáchat.

Hlaste případný zájem o pojištění ČHS. Pokud se sejde víc zájemců, zašle se hromadná objednávka spolu s členskými příspěvky.

Zároveň, prosím, zkontrolujte nebo dopište své nacionále do seznamu členů pro evidenci Vodníků. Žádají jméno, příjmení, bydliště, datum narození a členství od kdy. To poslední jim asi nezjistíme, tak aspoň to ostatní.

za slabochodoudlebí „dobrovolný“ výbor

Kočka

Jeden komentář k článku “1.kolo !!!!!!9. 2. posílám !!!!!”

  1. Sněhofil říká:

    krásný opičky 🙂

Zanechte komentář