Jarní stěna žije

planek-jarni.jpg

Je neděle 10 hod. a někteří z nás hledají Jarní stěnu.Scházíme se s Tomášem  před Klokotským klášterem.Nevíme,ťápeme,tušíme,nacházíme.Je to docela maso.

jarni-pred.jpgJarní stěna se nachází pod silnou vrstvou mechu a jiného krásného zbytečného svinstva.Naštěstí většina čmeláčků uposlechla naší výzvy na štochejli a včas si zajistila náhradní bydlení.Tímto zdravím slečnu Jindřišku Čmeláčkovou.Je pravda,že né všichni tak učinili,ale to už byla jejich volba.Internet je dnes dostupný všude a kdo nechodí na štochejli,jako by nebyl.Ať je jim země lehká.

tomas.jpgTomáš dřel co se dalo i když byl silně nachlazen.Což se mu připisuje,jako velké nic neznamenající plus.Má na kontě dvě objevené skoby a jednu směrovou šipku.

mara.jpgMára to pojal jako relaxaci od práce na pc.Divoch je to.Jako jedinný zničil totálně ocelový kartáč od vietcongu,byl v akci.No nekup to,když slyšíš:móc sluší.

 paja.jpgPája to je borec.ten se jen tak ničeho nelekne.Po pařbě s nám tak dobře známou Vlastou.Kdy rum s kofolou za 25 očí,tekl proudem.Přišel,vytrhal,shodil,oškubal a prohlásil já mám hlad.To byl signál pro ukočení otrockých prací.Mára schoval bič a šlo se dom.Umýt držky. 

jarni-pred.jpgjarni-po.jpgNajdi pět rozdílů.

Vše jsme si pochválili na námku u dobrého papání a pivání.

Fakir

Jeden komentář k článku “Jarní stěna žije”

  1. Mára říká:

    Zpráva pro čekající až bude vše hotové:
    Zatím vyčištěna pouze hlavní stěna, ostatní je stále zamešeno. Na hlavní stěně se už může bez problémů lézt, ale je zde stále staré původní jištění (skoby, nýty). Odhadem musí ještě čištění proběhnout cca 3x než bude vše podle norem. Takže stále platí: kdo pomůže, dostane malé nicneznamenající plus.

Zanechte komentář