HáÓHáBé

Již delší dobu se mi dostávájí informace o novém progresivním spolku Harachova Besídka, který se netají sklonem k sněhofílii a dobrému pivu Svijany. Chtěl jsem vědět víc, a tak jsem neváhal pro čtenáře Štochejlí zjistit, jak se věci opravdu mají. 

     Dorážím před sedmou hodinou na místo, kde se pravidelně schází a objednávám si jejich oblíbené pivo Svijany. Jako první se objevuje v 7:04 Tomáš. Po další čtvrthodině se objevuje Pažout s Mirkou a Pája doráží až po osmé, takže dochvilnost není silnou stránkou jejich spolku. Čekal jsem, že budou mít nějakou hymnu či vlajku, ale nic se nedělo. Sám jsem členem pradávných spolků „Flower in hand“ či „Detacherie“ a tam bylo běžné prozpěvování hymny či líbání vlajky. Tady se zatím nic podobného nedělo. Byl jsem však připraven a přivezl velkou flašku Ferneta na zapití úspěšné akce na Hochfernetu (viz předchozí článek na Štochejlích). Fernet každému zachutnal a hned začalo světelné šou, táckové šou a jiné… 

Drobný dárek, který udělá každému radost.

Snaha o získání nového člena HáÓHáBé.

 

 

Návrh na triko HáÓHáBé.

bonus video – blikající fernet: mvi_7598 🙂

… musím říct, že členové HáÓHáBé nejsou žádná ořezávátka a vydrží opravdu hodně.

Mára

P.S. Byl jsem přijat

6 komentářů k článku “HáÓHáBé”

 1. kleboň říká:

  🙂 Pobavilo…vy v tom Táboře jste fakt takový….no….jak to říct….jiný…:-) Blikající Fernet peckovej!!!!

 2. K3 říká:

  A Máro….myslíš že by vzali i nás!!!!ale mi nejsme vůůůbec jiní, mi jsme ouplně obyčejní a hoooodně nedochvilní…????A Svijany ty mi rádi ..moc…rádi…

 3. Lipenský šakal říká:

  For Kleboň – Nejsou jiní,jsou mladí,hraví a moc se s ničím nemažou.Ale to víš ze stěnky,ne??Tvůj hlas zněl:uděljte něco s tou vaší ženskou :o)))))

 4. Mára říká:

  To K3 : Ačkoliv jsem členem teprve od včerejška, tak si troufám trvrdit, že tebe HáÓHáBé přijme bez problémů. Jen musíš mít dvě dlouhý placatý prkýnka na nohy, nebo dvě motyčky do ruky.

 5. Kuba říká:

  Když tak koukam na tu flašku, tak nevim co je větší výzva. Jestli HochFerner(t), nebo tenhle GrossFernet??

 6. K3 říká:

  To Mára: tak to nevim nevim…… vlastnim jen ty „motyčky do ruky“…..))))

Zanechte komentář