Archív: Květen 2011

Slavnostní otevření lezeckého centra v Písku už tento víkend!!!

25. 5. 2011 v 8.25

 Ačkoliv počasí láká spíše ven, nenechte si ujít slavnostní otevření nového lezeckého centra v Písku. Bude kapelka, lezení a spousta známých tváří. Tak doražte a podpořte snahu píseckých pacientů!

 

 

 

 

Pokračování »

Lopattyho MEMORIÁL 2011

16. 5. 2011 v 10.11

vzkaz budoucím generacímKrátce ze světa sportu:

V sobotu se sešlo v údolí spousta individuí, přes den se chvátilo v lese, chytal bronz nebo klíšťata, darovala krev, šoupalo prdelí o hlínu a nebo se čeřil vzduch v HájBólech. Jak kdo má rád. Večer nastoupila na pódium neškodní rámusníci Mery LONG, tlačilo se do hlav moře piv, pronášely se zásadní myšlenky, prosazovaly se životní postoje, bourajly se mýty, vznikly nové, vynesly se ortele a tak všelijak se tvořil pravdivý obraz tohoto světa. Prostě nic, co by se tu nedělo už 2000 let.
Ráno se vstanlo a vzpomínalo, co že se zase dělo a kam že se poděly ty myšlenky, co mohly spasit svět. Pak se šlo zase chvátit nebo se prchalo dál. Pokračování »

Icebericht Malta

6. 5. 2011 v 7.16

Pro ledové zatvrzelce tu mám nejnovější info o stavech ledů v Maltě, takže Kleboni zbystři…Stav je ze soboty 1.5.2011. Pokračování »

Fotbálek

3. 5. 2011 v 8.51

Nedáme dohromady repremančaft, autobus se sudem, vlajku, fanynky a nevyjedeme do Ádru na mač?

Zdar Víťa.

http://www.horofotbal.wz.cz/fotogalerie.htm

Lopattyho MEMORIÁL

2. 5. 2011 v 19.04

Nazdar všichni milovníci suterénního chvatu

rok se s rokem sešel a je tu opět jedinečná akci v údolí Lužnice. Kdo byl loni na 1.OHHOŠ , jistě si cenil míru (dez)organizace, kterou jsme byli schopni vytvořit. Letos se překonáme…..

….. dost bylo keců….teď pěkně chlapsky, tvrdě na věc……

Pokračování »