Archív: Červen 2012

Tahání a spouštění mrtvejch balíků

13. 6. 2012 v 10.54

Kvapem se blíží letní sezona a mnozí z nás plánujeme lezení v horách. Dovoluji si Vás pozvat na plac do Modráku na sobotu 30.6.2012 od 9,00hod na celý den na trénink záchran a lanových technik.  Pro některé asi novinka, pro některé nic zajímavýho,jasně, nicméně může se to hodit. Někdy nebo nikdy, naštěstí. Koneckonců signál není všude, aby se ten vrtulníček dohonil….. 

Často asi lana neřežem, tak si jich pár fiknem, ať se pozná, jak je kdo precizní. S sebou si vemte věci na lezení, dost karabin, ploché smyčky různých délek a prusíky. No a dostatek odvahy a důvěry, že to ten zachránce dělá dobře, až budete viset. Takže i bouldermatka by se hodila, kdo má……

Program:
slanění
záchrana nahoru, dolů 
slanění se zraněným
blokace lana v jištění                                                                   

Konec akce s vyhodnocením u PC s fotkami a videjky na Harachovce venku na terásce nebo vevnitř po skončení akce. Akce se uskuteční za každého počasí, takže si vezměte výbavu dle povětrnostních podmínek, když už to Mára prodává 🙂

Berg Heil! Víťa.

Mallé Bloccky 2012

4. 6. 2012 v 15.33

Jsme zaostalej. Zaostávám za realitou. Tak měsíc. Teď už možná víc. Důvodů je víc a teď i jeden novej. Nastěhoval se k nám novej Budíček. Budí si kdy chce. Spí si kdy chce. Krmí se kdy chce.

Nedokážeme ho seřídit. Po létech slastného povalování do 9 vstáváme v 6. Možná by se zdálo, že když vstávám v 6, tak mám spoustu času navíc. Nemám. Chyba. Zaostávám stále víc a víc. Realita mě válcuje. V tuhle chvíli jsem za ní tak měsíc. Ale to jsem už psal. Co jsem to vlastně chtěl? Jo.

Mallé Blocky

Pokračování »