Archív: Červen 2013

Nová lezecká oblast Bechyně – pravý břeh

28. 6. 2013 v 10.51

ještěrka_bechyně_m

V sobotu 29. 6. proběhlo oficiální otevření nové oblasti u Bechyně. Zatím nejsou zveřejněny informace o délce, počtu a obtížnosti cest ani jejich nákresy, pracuje se na nich. Přístup je z Bechyně – Zářečí od železného mostu přes Lužnici, kde se dá parkovat, přes mostek nad říčkou Smutnou a dále asi 1,5 km po cestě na pravém břehu řeky. Oblast se nachází přímo u vody před turistickou lávkou,  naproti je vidět vyústění Židovy strouhy. Kolo nebo koloběžka výhodou, kočár s dopomocí projede. Navigace a podrobné info: 603 288 230

Nutná výzbroj = 40m lano, 7 expresek, 3 dlouhé smyčky, hromada magnézia, brutální síla a špekáček na oheň.

Vznik oblasti a dokumentace z otevírání zde:

FOTOGALERIE – Bechyně

 

PENTAGONÁRIUM II

9. 6. 2013 v 16.29

Pentagonárium II

 

Přijďte se pobavit a zalézt si s lezci všech možných výkonností!

Srdečně zveme i všechny, kdo u nás ještě nebyli. Nečekejte žádnou profi atmosféru, je to příležitost k setkání ještě před prázdninami, a zalézt si může opravdu každý včetně začátečníků.

Propozici závodů upřesníme.

boulderpentagon.com

Kalbička v Kloužovicích

2. 6. 2013 v 19.01

Ahoj kamarádi,

jelikož ne všichni jste mohli být s námi na svatbě, rozhodli jsme se uspořádat ještě jednu kalbičku u nás na chaloupce
Takže si poznamenejte do diářů: sobota (pátek) – neděle 12.-14.7.2013, hlavní večírek v sobotu v Kloužovicích 35 (GPS 49°25’10.440″N, 14°47’59.242″E).
Vzhledem k tomu, že jde o domeček určený k přestavbě, počítejte s trochu outdoor podmínkami. Spát se bude ve vlastních spacácích a na karimatkách, pro některé vyvolené je možné spát v suchu stodoly, nebo jedné místnosti. Alespoň uvidíme, kolik se nás tam vejde 🙂 . Pro jistotu doporučujeme mít s sebou stan, kdo ho máte. Parkovat se bude na návsi (cca 200m od chalupy).
V sobotu přes den budeme vydatně přestavovat a bourat a tak podobně, aby to tam brzy k něčemu vypadalo. Takže kdo bude ochoten nám pomoci, rozhodně se bránit nebudeme, dělníky vítáme s otevřenou náručí a odměníme je pivkem a stravou a tak… Kdo chce přijet jen na večírek, nebo se okolo projet na kolech nebo si udělat jiný denní program, je večer k ohni k posvatebnímu veselí samozřejmě vítán…
Večer se u ohně budou opékat buřty nebo nějaké masíčko a bude samozřejmě soudek, teda sud nebo i sudy….
Prosíme o potvrzení účasti, ať víme kolik toho nakoupit a pro kolik lidí případně připravit práci 🙂

petr_kukacka@yahoo.com

Psi a děti být mohou – s dětmi raději počítat se spaním ve vlastním stanu, ať máte klid.
Těšíme se na Vás!!!
Máka a Kuki a Maxuštilák, kterej nikde nesmí chybět..